Advert
Advert
 

Başkan Erdoğan, Kaymakamlık Kursu Kura töreninde konuşuyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 105. Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreni'nde gündeme dair önemli açıklamalarda bulunuyor.

Başkan Erdoğan, Kaymakamlık Kursu Kura töreninde konuşuyor
Advert

Erdoğan, "AB'nin sonu bu samimiyetsizliği ve iki yüzlülüğü yüzünden gelecektir. Bu gidiş iyi değil. Brexit bunlar durup dururken olmadı. Kapıları açarız dediğim zaman tutuşuyorlar. Tutuşmayın vakti saati gelince bu kapılar da açılır." dedi.
105. Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreni'nde gübdeme dair açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Kaymakamlarımız ne kadar güçlü olursa, devletimiz o kadar güçlü olur. Şimdi yedi düvel bize saldırıyor. Ayakta duruyoruz. Ayakta durmaya devam edeceğiz." dedi.

KAYMAKAMLARA MESAJ

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, "Yeni kaymakamlarımıza görev hayatlarında başarılar diliyorum. Bizim gözümüzde başarılı kaymakam, görev yaptığı ilçeden ayrıldıktan sonra da uzun yıllar ismi hayırla anılan kişidir." dedi.

"DEMİR YUMRUĞUMUZU GÖSTERDİK"

Erdoğan, "Sınırımız taciz ediliyorsa, gereğini yaptık, yapacağız. Kadife eldivenimizin içindeki demir yumruğumuzu gösterdik, göstermekten geri kalmayacağız." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Ruanda'da katliam yapanlar bize ders vermeye kalkışmasınlar." diye konuştu.

İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından önce çıkan satır başları:

Kaymakamlarımız bekar ya da evli şoförün yanına oturmalı, kamyonete kömür mü erzak mı koyacak hepsini yüklemeli ve sonra da ev ev dolaşmalı. Kapıyı çalmalı veya içerden gelen sese kulak vermeli. 'Kim geldi' denildiğinde de 'kaymakam' demeli. Kolileri ya da kömürü, odunu indirivermeli. Bununla siz Cumhurbaşkanınızın gören gözü, duyan kulağı, konuşan dili olmalısınız.

Avrupa Birliği'nin sonu samimiyetsizliğinden ve ikiyüzlülüğünden gelecek. Kapılarız açarız deyince tutuşuyorlar. Vakti gelince açarız.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Yusuf Kaplan'ın 100 kitaplık okuma listesi tamamlandı: Önemli yerler 4 farklı kalemle çizilecek!
Yusuf Kaplan'ın 100 kitaplık okuma listesi tamamlandı: Önemli yerler 4 farklı kalemle çizilecek!
İkna odası bodrum katta!
İkna odası bodrum katta!